DLACZEGO ELINGWISTA?

Nasze atuty to:

  • Skuteczność nauczania

Inne szkoły uczą tylko jedną metodą, my uczymy wszystkimi, ale tylko wtedy gdy uznajemy, że przyniesie efekt w przypadku konkretnego ucznia. Innymi słowy, program w tradycyjnych szkołach językowych jest dostosowany dla ogółu, my w opraciu o diagnozę twojej akwizycji języka obcego, kreujemy program najlepszy dla Ciebie. U nas nie dowiesz się, że uczymy tą czy inną metodą, ponieważ wypracowaliśmy własne, skuteczne techniki nauczania, które doskonale sprawdzają się w nauczaniu języków online. Najważniejsze dla nas i dla naszych uczniów są efekty nauki i to udaje nam się osiągać..

  • Konkurencyjna cena

Nauka przez Internet wypada korzystniej finansowo w porównaniu do innych szkół językowych oferujących lekcje indywidualne lub grupowe.

  • Komfort i wygoda

Harmonogram spotkań dobieramy do twojego czasu wolnego, a metoda prowadzenia zajęć pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na dojazdach do szkoły.

  • Innowacyjność działania

Korzystając z nowoczesnych technologii wspierających edukację, eLingwista jest internetową szkołą językową, która proponuje interesującą i nietuzinkową formę e-learningu.

  • Doświadczenie

Mamy za sobą kilka lat doświadczenia, więc możemy się pochwalić osobistymi sukcesami naszych uczniów. Lektorzy szkoły eLingwista stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez szkolenia, konferencje czy studia podyplomowe, aby lepiej zrozumieć potrzeby uczniów i efektywnie na nie reagować.