Hiszpański Online Przez Skype

Czy wiesz, że język hiszpański jest drugim po chińskim najpopularniejszym językiem świata? Hiszpański jest językiem oficjalnym w 21 krajach na całym świecie i obecnie posługuje się nim większa liczba osób niż językiem angielskim!

Dołącz do ponad 450 milionów osób na całym świecie i ucz się języka hiszpańskiego online w eLingwista. Oferujemy bogatą ofertę indywidualnych i grupowych kursów przez Skype na wszystkich poziomach. W ramach zajęć uczeń i lektor pracują z podręcznikiem oraz materiałami uzupełniającymi, które urozmaicają naukę i rozwijają wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, czytanie, słuchanie oraz pisanie. Ponadto w trakcie kursu przybliżymy Ci kulturę Hiszpanii oraz Ameryki Łacińskiej. Wejdź razem z nami w świat języka Cervantesa, Mendozy, Vargasa Llosy czy Almodovara.

Oferujemy także kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) na wszystkich poziomach (A1-C2). DELE czyli Dyplom z Hiszpańskiego jako Języka Obcego to jedyne oficjalne międzynarodowe egzaminy z języka hiszpańskiego sygnowane przez Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu Hiszpanii.

Programy kursów oferowane przez eLingwista dostosowane są do poszczególnych części egzaminu. W ramach kursu uczeń wraz z lektorem pracują więc nad rozwojem umiejętności czytania ze zrozumieniem, pisania, mówienia, rozumienia ze słuchu oraz znajomości gramatyki oraz słownictwa. Kurs obejmuje także przeprowadzenie próbnego egzaminu, podczas którego uczeń może zapoznać się z typowymi ćwiczeniami egzaminacyjnymi.

W ramach dodatkowych usług można skorzystać z:

  • umawiania zajęć w trybie elastycznym,
  • pakietu egzaminacyjnego,
  • nagrań MP3 z lekcji do powtórek i samodzielnej nauki z dowolnego urządzenia np. telefonu, komputera,
  • zajęć z native speakerem.

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku. W cenie kursu otrzymasz również:

Hiszpański online

Nauka hiszpańskiego online

Nauka hiszpańskiego przez internet

Kurs hiszpańskiego online

Plan nauki Materiały online

Certyfikat

Wirtualna tablica
        

 

 

hiszpański przez skypa

 

 

Indywidualny lub grupowy kurs hiszpańskiego przez Skype z lektorem

O dogodnych dla Ciebie porach

Kurs dostosowany do Twoich potrzeb i zainteresowań

Możliwość skorzystania z dodatkowych usług

Wirtualna tablica

Materiały online

Atrakcyjna cena

Zachęcamy do odbycia bezpłatnej i niezobowiązującej lekcji próbnej!

hiszpański nauka online