Kursy Językowe W Anglii

 

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad kursem językowym za granicą? To świetna okazja nie tylko, aby intensywnie podszkolić swój język, nabrać płynności w rozmowie z native speakerami, ale również lepiej poznać kulturę danego kraju oraz nawiązać nowe kontakty. Decydując się na kurs językowy za granicą warto podjąć przemyślaną decyzję. Szkoły językowe w Wielkiej Brytanii oferują bogatą ofertę nauki, w tym kursy języka angielskiego ogólnego, biznesowego, kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge oraz kursy specjalistyczne z zakresu konkretnych zawodów (np. dla prawników, inżynierów) oraz metodyczne kursy doszkalające dla nauczycieli języka angielskiego. Przede wszystkim należy optymalnie dobrać rodzaj kursu oraz jego intensywność do swoich potrzeb. Kursy językowe w UK to najczęściej kursy intensywne trwające od jednego do kilku tygodni. Górną granicę stanowi najczęściej budżet jakim dysponujemy. Harmonogram zajęć w trakcie kursów językowych wakacyjnych lub całorocznych w UK wygląda podobnie – najczęściej zajęcia językowe odbywają się od rana do południa lub wczesnego popołudnia. Po lunchu mogą odbywać się kursy uzupełniające w przypadku grup bardzo intensywnych, jednak w przypadku większości kursów językowych, gdzie tygodniowo mamy ok. 15-20 lekcji, popołudnia w większości to czas wolny, który możemy zaplanować według własnych preferencji. Oczywiście szkoły językowe starają się urozmaicać swój program, oferując różnego rodzaju eventy dla uczniów popołudniami lub wieczorami np. prezentacje kulturowe, filmy lub jednodniowe wycieczki krajoznawcze. Innymi słowy wakacyjny kurs językowy w UK to naprawdę dobra inwestycja w rozwój języka angielskiego połączona z niebanalnym sposobem na spędzenie urlopu czy wakacji.

 

kursy angielskiego w UK

 

Szkoła językowa eLingwista we współpracy z prestiżowymi szkołami językowymi w Wielkiej Brytanii oferuje możliwość rezerwacji wakacyjnych lub całorocznych kursów języka angielskiego w Anglii. Kursanci mają możliwość wyjazdu na kursy językowe do Londynu i Oxfordu. Do współpracy z naszą firmą zostały zaproszone wyłącznie szkoły językowe, które zostały najwyżej ocenione przy akredytacji British Council, posiadają status szkół wybitnych i zajmują czołowe miejsca w rankingach brytyjskich pod względem jakości nauczania, kadry dydaktycznej oraz zaplecza dydaktycznego. Miejsca takie, jak Londyn czy Oxford też nie bez przyczyny spotkały się z naszym zainteresowaniem, ponieważ zależy nam, aby nasi uczniowie nabyli bogate doświadczenie kulturowo-historyczne związane z wyjazdem na kurs językowy za granicę. Osoby zainteresowane ofertą kursów stacjonarnych w Wielkiej Brytanii otrzymają kompleksową ofertę, tj. kurs językowy organizowany przez szkołę partnerską w UK, zakwaterowanie, wyżywienie, przelot i wszelkie niezbędne informacje przed wylotem do Anglii.

Jako certyfikowana szkoła partnerska możemy zaproponować Państwu najlepsze kursy językowe w Anglii na preferencyjnych warunkach cenowych oraz dodatkowo zajmiemy się wysłaniem i rejestracją Państwa podania o przyjęcie na kurs. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem.