Niemiecki Online Przez Skype

100 milionów mieszkańców Europy posługuje sie językiem niemieckim jako językiem ojczystym. Ale to nie wszystko. Jeśli chcesz być lepiej poinformowany to powinieneś postawić na niemiecki online. Niemiecki to najczęściej używany język ojczysty w Unii Europejskiej, jest częściej używany niż angielski, francuski czy hiszpański. Internet pozwoli Ci zapoznać się z ponad 270.000 niemieckojęzycznymi serwisami online. Niemieckojęzyczne wyszukiwarki ułatwiają dostęp do wszystkich dziedzin nauki. A jesli dalej masz wątpliwości co do użyteczności tego języka to wyobraź sobie, że jest to język, który łączy! Łączy 40% wszystkich turystów, którzy co roku odwiedzają Polskę, gdyż są to Niemcy lub Austriacy. Znajomość języka niemieckiego jest więc niezbędna dla Polaków pracujących choćby w branży turystycznej. 35% Polaków podaje Niemcy jako najchętniej odwiedzany cel podróży. Kto zna niemiecki, ma szansę lepiej poznać i zrozumieć Niemców, ich historię i kulturę.

Kurs języka niemieckiego online (niemiecki przez skype) jest przeznaczony dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkujących do zaawansowanych. Umiejętności słuchacza są sprawdzane testem poziomującym, a materiały nauczania są dostosowywane do indywidualnych potrzeb ucznia. W trakcie zajęć wykorzystywany jest nie tylko podręcznik, ale także bogata gama materiałów dodatkowych, takich jak podcasty i videocasty czy dodatkowe ćwiczenia przygotowane dla słuchacza. Rozwijane są różne sprawności językowe równocześnie: słuchanie, mówienie, czytanie oraz pisanie. Jeśli zależy Ci na którejś ze sprawności w szczególności to zmodyfikujemy program w ten sposób, aby spełniał Twoje oczekiwania i by efekty nauki były zauważalne już po 3 miesiącach nauki. W trakcie trwania nauki postęp językowy ucznia jest regularnie monitorowany i korygowany poprzez indywidualny plan nauki, do którego uczeń ma zawsze wgląd.

Szczególny nacisk kładziony jest na doskonalenie sprawności komunikacyjnych, opanowanie poprawnej wymowy i wyrabianie świadomości językowej. Postępy ucznia są na bieżąco monitorowane, a tempo pracy odpowiada możliwościom konkretnego słuchacza. W ramach kursu możliwe jest przygotowanie do popularnych egzaminów językowych: Zertifikat Deutsch, Goethe-Zertifikat B2, Goethe-Zertifikat C1 i innych.

W ramach dodatkowych usług można skorzystać z:

  • umawiania zajęć w trybie elastycznym,
  • pakietu egzaminacyjnego (przygotowanie m.in. do egzaminów Zertifikat Deutsch, Goethe-Zertifikat B2, Goethe-Zertifikat C1),
  • nagrań MP3 z lekcji do powtórek i samodzielnej nauki z dowolnego urządzenia np. telefonu, komputera,
  • zajęć z native speakerem.

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku. W cenie kursu otrzymasz również:

Niemiecki online

Nauka niemieckiego przez internet

Nauka niemieckiego online

Niemiecki przez internet

Plan nauki Materiały online

Certyfikat

Wirtualna tablica
    

 

 

Niemiecki przez skypa

 

 

Indywidualny lub grupowy kurs niemieckiego przez Skype z lektorem

O dogodnych dla Ciebie porach

Kurs dostosowany do Twoich potrzeb i zainteresowań

Możliwość skorzystania z dodatkowych usług

Wirtualna tablica

Materiały online

Atrakcyjna cena

Zachęcamy do odbycia bezpłatnej i niezobowiązującej lekcji próbnej!

niemiecki nauka online