O NAS

kursy językowe online

eLingwista to szkoła językowa online oraz biuro tłumaczeń świadczące usługi lingwistyczne drogą elektroniczną od 2009 roku. Podstawowymi elementami naszej oferty są kursy języka angielskiego, nimieckiego i hiszpańskiego on-line przez skype i tłumaczenia oraz kompleksowa obsługa językowa w  zakresie języka angielskiego. W skład naszego zespołu wchodzą wybitnie uzdolnieni absolwenci filologii obcych oraz tłumacze języka angielskiego.

Internetowa szkoła angielskiego eLingwista oferuje szeroką gamę kursów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza oferta skierowana jest do każdego bez względu na wiek i poziom zaawansowania. Zajęcia są prowadzone online za pomocą komunikatora skype i wirtualnej tablicy w trybie indywidualnym lub grupowym na żywo z lektorem, co pozwala na dostosowanie programu nauki do twoich oczekiwań. Nieważne czy chcesz rozpocząć naukę od podstaw, przygotować się do egzaminu państwowego, opanować słownictwo z danej dziedziny, zrozumieć w końcu gramatykę czy podszlifować mówienie – nasza oferta jest dla Ciebie!


Teraz niezależnie od czasu i miejsca w którym jesteś dzięki nam znajdziesz lingwistę odpowiedniego dla twoich potrzeb. Musimy się przyznać, że jesteśmy perfekcjonistami, dlatego nasz zespół tworzą ludzie, którzy oprócz zamiłowania do języka legitymują się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi na renomowanych uczelniach oraz wyjątkowymi zdolnościami interpersonalnymi. Staż pracy zdobywali w szkołach językowych, uczelniach wyższych i agencjach tłumaczeniowych. Posiadamy mnóstwo zapału i cierpliwości do nauczania języka oraz lubimy rozmawiać z ludźmi, przez co lekcje z nami zawsze oznaczają miło spędzony czas. Choć wielu z nas to lingwiści młodzi zarówno wiekiem, jak i duchem, mamy już kilkuletnie doświadczenie, co pozowliło nam wypracować skuteczne metody nauczania, gdzie efekty są zauważalne przez uczniów już po 3 miesiącach nauki. Potrafimy reagować na najczęściej pojawiające się problemy, z którymi borykają się nasi uczniowie. Ponadto jesteśmy wymagający, więc nie ma „zmiłuj się”. Regularnie motywujemy, zadajemy, powtarzamy, odpytujemy, testujemy, ale – co ważne – nie jesteśmy zwolennikami metody przekazywania wiedzy „łopatą” do głowy, tak więc bez obaw, jeśli czegoś nie rozumiesz – nic na siłę i bez pośpiechu. Wrócimy do tego, co potrzeba i wytłumaczmy jeszcze raz.